• Prerušenie prevádzky

• Vážení rodičia!

Z dovodu výskytu žiakov pozitívnych na ochorenie COVID 19 prerušujeme prevádzku z dôvodu nariadenej karantény   RÚVZ Senica v oboch triedach ZŠ   od 24.09. do 02.10. vrátane.V prípade prerušenia prevádzky má rodič nárok na pandemickú OČR.

Žiadame rodičov, ktorí vykonávajú domáce samotestovanie,aby o tom podali správu tam, kde podávajú Vyhlásenie o bezpríznakovosti prostredia.Vopred ďakujeme!

Domáce úlohy  a všetky informácie budeme zasielať prostredníctvom edupage.org

Ďakujeme za pochopenie!

• Poďme spolu do školy

• Vážení rodičia, milé deti a žiaci!

Na základe rozhodnutia zriaďovateľa od pondelka 20.09. bude v prevádzke celá ZŠ s MŠ Vrádište 226- obe triedy materskej školy aj obe triedy základnej školy.

Nezabudnite, prosím, podať elektronicky vyhlásenie  o bezpríznakovosti prostredia.

Tešíme sa na vás, milé deti!

riaditeľka

• Prerušenie prevádzky

• Vážení rodičia!

Z dovodu výskytu žiakov pozitívnych na ochorenie COVID 19 prerušujeme prevádzku v oboch triedach ZŠ   od 10.09. do 21.09. vrátane.V prípade prerušenia prevádzky má rodič nárok na pandemickú OČR.

Domáce úlohy  a všetky informácie budeme zasielať prostredníctvom edupage.org

O prípadnom skoršom ukončení karantény budeme včas informovať.

Ďakujeme za pochopenie!