• Leporelo
      • Jarné vtáky
          • Prezenčné vyučovanie

Vážení rodičia,

od pondelka 12.04.2021 sa začína prezenčná výučba pre všetky deti v našej materskej aj v základnej škole.

Naďalej zostáva v platnosti pravidelné testovanie zamestnancov a zákonných zástupcov a podávanie vyhlásenia o bezinfekčnosti prostredia elektronickou formou.

Prajeme veľa zdravia a tešíme sa na návrat detí do školy.

• Aktuálne info

Vážení rodičia!

Pravidlá prevádzky ZŠ s MŠ sa v týždni od 15.03.- 19.03.2021 nemenia:

Možnosť prezenčnej výučby v MŠ a na prvom stupni ZŠ bude zachovaná pre deti rodičov, ktorí musia pracovať z pracoviska. Do tejto kategórie patria zamestnanci kritickej infraštruktúry, ale aj policajti, predavači a predavačky, učitelia v materských školách, na prvom stupni základných škôl, cestári, zamestnanci odpadového hospodárstva, technických služieb a podobne a tí rodičia, ktorým povaha práce z domu neumožňuje starať sa v tom čase o dieťa.

• Návrat do škôl

Vážení rodičia!

V pondelok 08.02.2021otvárame MŠ, ZŠ a ŠKD.

Pre vstup dieťaťa a žiaka do školy je podmienkou negatívny test 1 zákonného zástupcu,

žijúceho s ním v spoločnej domácnosti,nie starší, ako 7 dní.

Pri vstupe do školy musí dieťa odovzdať Vyhlásenie o bezinfekčnosti, v ktorom je uvedené,

• TESTOVANIE

TESTOVANIE PRE ZAMESTNANCOV A RODIČOV DETÍ ZŠ s MŠ VRÁDIŠTE 226

Informácia o možnosti testovania 5.2.2021 – 8.2.2021 PRE RODIČOV DETÍ NAVŠTEVUJÚCICH ZŠ s MŠ VRÁDIŠTE

PRIEBEH TESTOVANIA V MESTE SKALICA

Mesto Skalica otvára od dnes 5.2.2021 pre VEREJNOSŤ mobilné odberné miesto v KINE na ulici Sasinkova č.24. Testovanie v kine bude BEZ online rezervácie, nakoľko tá bude využitá pre rezervácie školského testovania. Prosíme o pochopenie situácie. V rámci mesta sa robí všetko preto, aby vyhoveli všetkým požiadavkám.

• Prvý polrok úspešne za nami

Vážení rodičia, milí žiaci,

prvý polrok v školskom roku 2020-21 je úspešne za nami a veľmi nás teší, že celý čas až do Vianoc sme ho prežili v škole. Klasifikáciu a správanie sme uzatvorili v riadnom termíne a výpis žiaci dostanú po návrate do školy. Dištančné vzdelávanie bude pokračovať aj od 1.2., pevne veríme, že už nie dlho a čoskoro sa uvidíme v škole. Prajeme veľa úspechov!

• Aktuálne informácie

Vážení rodičia!

Podľa informácií, ktoré odzneli včera v médiách, rozhodol zriaďovateľ, že od pondelka, 18.01. 2021,

otvorí jednu triedu MŠ (v novej budove) a od 20.01.2021 ŠKD pre deti rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre, ale aj pre tých, ktorí nemôžu pracovať z domu a musia ísť do práce alebo vykonávajú prácu z domua majú problém " so strážením dieťaťa."

Základná škola s materskou školou Vrádište 226

Na tejto škole sa realizuje

projekt:

Názov projektu: Moderná výučba

Kód projektu: 312011M360

Trvanie projektu: 09/2018 - 08/2021

Typ projektu: dopytovo - orientovaný

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje

• Platba stravy

Vážení rodičia!

Poplatok za stravu sa platí formou zálohy.

Žiadame vás, aby ste si všetci zriadili:

• trvalý príkaz s dátumom 20.dňa v mesiaci
            • na obdobie august až máj, za mesiac jún bude vyúčtovanie
            • číslo účtu 2603985004/5600; PRIMA banka,

IBAN SK36 5600 0000 0026 0398 5004;

konštantný symbol:0308;

Vážení rodičia!

Zdravie, šťastie v novom roku,

dobrých ľudí vždy po boku!

Na základe usmernenia MŠVVaŠ SR, po dohode so zriaďovateľom

vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku sa v pondelok, 11.01.2021

do školy nevrátime, v tomto týždni (11.01.-15.01.)

sa budeme učiť dištančne.

Podľa predbežných plánov by sme sa tam mali vrátiť v pondelok 18.01.

Na stromku sa zlatá hviezda ligoce,

pomaly sa blížia Vianoce.

Vianočné prázdniny budú od 21. decembra do 8. januára vrátane,

v tomto období bude prerušená prevádzka v oboch organizačných zložkách školy

- v materskej škole aj v základnej škole.

Nástup do školy je v pondelok, 11. januára 2021.

Vážení rodičia,

ministerstvo školstva zverejnilo nové podmienky organizácie vyučovania platné od 1.11., teda pre žiakov ZŠ od utorka 2.11.

Kompletné znenie nájdete tu:

Upriamujeme pozornosť na bod 8a, v ktorom MINISTERSTVO ODPORÚČA, aby si rodičia, ktorí sa nevedia preukázať negatívnym testom z celoplošného testovania, nechali svoje deti doma 10 kalendárnych dní.

• Pripravujeme:

PRESTAŇTE SA,DETI,MRAČIŤ!Pripravujeme: - Obrázok 1

V ŠKOLE SA VÁM BUDE PÁČIŤ!

Vážení rodičia!

Pri nástupe do školy po neprítomnosti trvajúcej dlhšie ako 3 dni musí každý žiak odovzdať tlačivo o bezinfekčnosti prostredia, bez toho nemôže vojsť do školy.

Tlačivo je na www.zsvradiste.edupage.org pripravené na podanie elektronicky.

• Pokyny

Vážení rodičia, milí žiaci!

Srdečne vás zdravíme na prahu nového školský roka 2020-2021. Už teraz vieme, že bude mimoriadny. Vzhľadom na spoločenskú situáciu musíme všetci dodržiavať veľa usmernení. Hoci nový rok prinesie veľa zmien, všetci na vás tešíme a pripravujeme tak, aby každé dieťa a žiak mohol bezpečne nastúpiť do školy a školské vyučovanie prebiehalo v škole.

• Hurá, prázdniny!

Cesta tisícich míľ sa začína prvým krokom...a ten sme úspešne zvládli.

Úspešne sme ukončili školský rok 2019/2020.Srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí sa na tom podieľali:žiaci,pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci školy a naši noví členovia pedagogického zboru- rodičia.

Prajeme všetkým krásne letné dni

Štvrtok 2. 5. 2024